Program Barrocko

 

 

 

  

MOŽNOST DOMLUVY OTEVŘÍT KLUB NA SOUKROMÉ AKCE. TEL.777264146 

ROK 2017 -  PROGRAM PRO NOVÉ PROSTORY -TŘINEC KONSKÁ 423

 

 

 

 

PROGRAM SRPEN

SO 5.8. SOUKROMÁ AKCE 

PÁ-SO 11.-12.8 SRAZ PŘÁTEL 

 

PROGAM ZÁŘÍ

PÁ 1.9. UZAVŘENÁ SPOLEČNOST

SO 16.9. ULTIMATE FEST-PRIMARY RESISTANCE

 PÁ 29.9.  TITANIC + SUPPORT

 

PROGRAM ŘÍJEN

PÁ 20.10. SKINNED(USA),SINFULL CROWD 

..

PROGRAM LISTOPAD

ČT 9.11.   ICELANDIC METAL ASSAULT 2017 RÁN(Black Thrash metal),EXILE(THRASH METAL),DEVINE DEFILEMENT(Death metal)

ČT 16.11. BUNKRYFEST

PÁ 17.11. BRUTAL ATTACK

PÁ 24.11. Tour AWRIZIS,ARCH OF HELL,SECRET OF DARKNESS

 

PROGRAM PROSINEC

SO 2.12. REBEL RIOT(RAW PUNK CRUST-LOTYŠSKO),MADRED(THRASH-FINSKO)

 

 

ROK 2018

PÁ 23.2. ABUSED&NEGLECTED,DEATH ON ARRIVAL,SOLUTION OF PANIC



 ODEHRANÉ KONCERTY

PROGRAM 2017 

PROGRAM DUBEN

ČT 13.4. WAYFARER LÍHEŇ SEMIFINÁLE

ČT 6.4. WAYFARER LÍHEŇ 2.ČTVRTFINÁLE

PROGRAM BŘEZEN

PÁ 31.3. POKERFACE(RUS)INVISIBLE MIRROR(CH),SUNLESS SKY(USA),BENEATH THE SINS(FR)

ČT 30.3. WAYFARER LÍHEŇ 1.Čtvrtfinále

ČT 23.6. WAYFARER LÍHEŇ 6.KOLO

PÁ 17.3. MOTORBAND,AHARD,PANTER

ČT 16.3. WAYFARER LÍHEŇ 5.KOLO

ČT.9.3. WAYFARER LÍHEŇ 4.KOLO

SO 4.3. SUNSET TRAIL,MOISANI,SILHOUETTES

ČT 2.3. WAYFARER LÍHEŇ 3.KOLO

Program únor

ČT 23.2. WAYFARER LÍHEŇ 2.KOLO

PÁ 17.2. RETFEST -R.E.T.,SAMSARA,TORTURA,STÍNY PLAMENŮ,STELARIUS(PL)

ČT 16.2. WAYFARER LÍHEŇ 1.KOLO

SO 11.2. Rockový večer s kapelou RAUT

SO 4.2.  TÖRR+TENDR+DISOLATION

------------------------------------------------------------------------------------------------------

PO 26.12. DOGA,KOMUNÁL,CAFE 80

SO17.12. CHRISTMASS BRUTAL ATTACK:WITCH HAMMER,ADOR DORATH,FORMALLDEHYTH,MOISANI,AS NIGHT FALLS,AWRIZIS

PÁ 16.12. FUTURE CONTROL

MADNESS X MOSH X DESTROY TOUR -RUSTED BRAIN,MURDER INC.,HYPNOTIC.

PROGRAM LISTOPAD

 PÁ 25.11. TRAKTOR+THE PANT

SO 19.11. PODZIMNÍ ROCKOVÁNÍ-PANTER,ARES,THE END

ST 16.11. BUNKRY FEST

PÁ 11.11. SVATOMARTINSKÁ ROCKOVÁ SEŠLOST:MORČATA NA ÚTĚKU,THE TICKS,ZOSTRA

SO 12.11.HORRORSCOPE(PL),SEPPUKA,IMMER,TENDR

PROGRAM ŘÍJEN

PÁ 21.10. FLERET + COMPANIEROS

SO 22.10. IRON MAIDEN REVIVAL

ČT 27.10. MARPO+TROUBLEGANG

PA 28.10.MEMORY SESSION

PROGRAM ŘÍJEN

PÁ 14.10. CRYTCORE FEST -BACK TO THE ROOTS

SO 15.10. FUTURE CONTROL 

PROGRAM ZÁŘÍ

ST.14.9. DRAUGGARD(RUS)+DEKADENT(SLV)

PROGRAM KVĚTEN 2016

SO 20.5. RENDOLPH FEST VOL.45  POSTCARDS FROM ARKHAM

https://www.youtube.com/watch?v=eiDxPDVx7WU
G.O.R.E.
https://www.youtube.com/watch?v=Ospp9_dyWx8&list=RDOspp9_dyWx8#t=5
PANYCHIDA
https://www.youtube.com/watch?v=VPeCV2wlpko
MALLEPHYR
https://www.youtube.com/watch?v=651XgOLG8Bk
PLANET HELL(PL)
http://planethell.net/pl/

SO 14.5. Koncert Slovenských metalových kapel.

All Against Nothing - http://bandzone.cz/allagainstnothing
Landless - http://bandzone.cz/landless
Baking Bread - http://bandzone.cz/themark

PROGRAM DUBEN 2016

PÁ 15.4. STRAPO-STRESPEZ-VYRUZ

SO 16.4. LESBIAN COVERTOR,GARLANDS,

SO 30.4. JARNÍ TOUR -PORTA INFERI,INNER EMPIRE,S.T.S.,ANTHOLOGY

 

PÁ 1.4. MŇÁGA A ŽĎORP

ČT 7.4. 2. 1/4FINÁLE RADEGAST LÍHEŇ- GOOFY COW,CO KOHO DO TOHO(SK),KTO CHCE CO CHCE(SK)

PÁ 8.4. BIKE FEST-  THE FLAMES,ROCKY MOUNTAIN OYSTERS,COIN./MS/

PROGRAM BŘEZEN 2016

Čtvrtek3.3.RADEGAST LÍHEŇ


 MAYFLY(Frýdek Místek)

  1. The Crushers (Kutná hora)
  2. Sparking Fuse (Brno)

Čtvrtek10.3.RADEGAST LÍHEŇ

  1. The Sin Company (PL)
  2. Wild Sixtee NeiN (SK,Prešov)
  3. DeColt (Praha)
Čtvrtek 17.3.
 
  1. MetalCraft (Praha)
  2. Sotury (Jihlava)
  3. PÁ 18.3.  FUTURE CONTROLE /VS/ 

    SO 19.3. JARNÍ ROCKOVÁNÍ - PANTER,WOLFARIAN,EMERALD SHINE (MS)

    ČT 24.3. RADEGAST LÍHEŇ 6.KOLO /MS)6. kolo - ALTERNA ROCK


    1. Ampli Fire (Stonava,Karviná)
    2. Silent Forms (Brno)
    3. De ImperfAction (POR/KOR/USA/TUR)
    Flowers in the Dark(SK, Košice)
 

 

PROGRAM ÚNOR 2016

SO 6.2.   DEATH MACHINE/MS/

PÁ 12.2. HIBAKUSHA,TUMMO,ROSA PARKS + ? Akce Třinecká a Jablinkovská alternativa.(MS/

SO 13.2. VALENTÝNSKÁ PÁRTY Z KAPELOU RAUT. /MS/

ČT  18.2. RADEGAST LÍHEŇ 1.KOLO /MS/-METAL- COUNTDOWN TO MADNESS (Liberec),SURANG (PL-Chorzow),MASS PERCEPTION(SK-Žilina)

PÁ  19.2.  R.E.T. FEST /V-S/

 

ČT  25.2.  RADEGAST LÍHEŇ 2.KOLO /MS/-ROCK-AERONAUT(Brno),SUNDIAL (Chomutov),HUMAN BAZOOKA (PL-Krakow)

 

 

 

 

 

PÁ  26.2.    BASS SELECTION (Ron-X B-Day Show)

 

 

 

 

 

 

PROGRAM LEDEN 2016

PÁ 15.1. PIL C,Special Beatz /VS/

SO 16.1. MIŠUN IMPOSSIBLE /MS/ PRO NEMOC ZRUŠENO Nový termín bude brzo zveřejněn.

PÁ  22.1. SILESIAN JUNGLE ATTACK /MS/

SO 30.1. DIVOKÉ KOČKY (Travesti show) (VS)

PROGRAM PROSINEC 2015 

SO 19.12. FUTURE CONTROL

SO 26.12. VÁNOČNÍ DOGA

PÁ 18.12. GM LIVE WINTER FEST

PROGRAM  LISTOPAD  2015
 
PA   6.11.    Victorians (symfoniczny metal) - Nonamen (progresywny metal) - As Night Falls (symfoniczny metal)
 
PA  13.11.   TOTAL METAL OVER EUROPE TOUR:: FLESHGORE(Brutal death metal- Ukraina) KATASTROF(Melodic death metal-Israel)+support
 
SO  14.11.   DEAD GARDEN(SK)+ DISOLATION.  /M-S/
 
PÁ  20.11.   AD  /V-S/
 
PA  27.11.   THE PARANOID(SK)+support  /M.S/
 

 

SO 28.11. Třinecká a Jablunkovská alternativa akce
 

Program říjen 2015

 
PA   9.10.    MARDUK (SWE.) + SVART CROWN (FRA) + GUESTS /V-S/
 
SO 10.10.    ELEMENTA 10 Let + SUPPORT...
 
PA  16.10.   BRUTAL ATTACK: REINCARNATION(Mexiko),GREEDHALE(CZ),APATHY AGAIN(CZ),KILLSOROW(PL) /M.S/
 
 
 
PA   23.10   FUTURE CONTROL   /V-S/
 
SO  24.10.   MEMORY SESSION
 
SO  31.10.   The Places, The Complication, Rattle Bucket a In Collapse
 ZRUŠENO !!!
 
PROGRAM ZÁŘÍ 2015
 
PA  4.9.    NEGLECTED FIELDS ( Lotyšsko )- ABSTRACT ( sk ) -Gutter Slut   /M-S/
 
SO 12.9.   U-73.
 
PA  25.9.  akce Třinecké a Jablunkovské alternativy.Info dodáme. (MS)
 
SO 26.9.   BORON + SUPPORT  KONCERT ZRUŠEN !
 

PROGRAM KVĚTEN 2015

SO    2.5.             Na!Nose!Kunda + Support /M-S/

ČT    7.5.             RUR /M-S/

PÁ    8.5.              Palo Chodelka & Liquid Boogie Roll-  AGASSIZ

PÁ   15.5.             BIRTHDAY PARTY -

                               Artificial Life--The Bone Collector- Fasting Feast Bad Victim

PROGRAM DUBEN 2015

 

PÁ      3.4.            CIRKUS ALIEN vs TMC /V-S/

PÁ     10.4.           Vomit the Darkness vol.III  - ADNIHIL + NAHUM + ... /M-S/
PÁ     17.4.            RYTMUS | TŘINEC | 17.4 | DJ FLIPTYCK a další. /V-S/

SO    18.4.            GAGARIN + Support

PÁ     24.4.            ENERGY STORM /V-S/ akce zrušena

SO    25.4.            Tour Be Yourself - Bližší info dodáme... /M-S/

ČT    30.4.            Remains of Force + Suffer Age + Respekt + Poscoal

PROGRAM BŘEZEN

PA 27.3

ČT 26.3.

 HARDCORE ATTACK  BRAINSCAN -SHATTER - THE FALL OF GHOSTFACE - FORREST JUMP

  6. Kolo RADEGAST LÍHEŇ - KERVEŽEKSON (CZ) 365 (CZ) SPANILÁ JÍZDA (CZ) /M-S/

Po 11.3. METAL DESTRUCTION-DIABOLICAL (Švédsko)
  SOULDRAINER (Švédsko)
  WARHEIM (Švédsko)
  ADOR DORATH (Czech repuplic)
   
Pá 15.3. Jeden Svět...
So 16.3. FUTURE CONTROL
Čt 21.3. HORKÝŽE SLÍŽE + Dilemma, Gygy
Ne 31.3. RAGGA2JUNGLE COLECTIV @ JOE D @ BONGO KAT Live
   
   
PROGRAM DUBEN
   
Pá  5.4. PROUZA + SLEPÍ KŘOVÁCI
So  6.4. DEATH LETTERS (MEXIKO) + GREEDHALE ex-DEVASTATHOR
Pá 12.4. AKUSTICKÝ VEČER
So 13.4. HIP HOP UNIT - STRAPO + DJ SPINHANDZ - WYRUZ & FLEXO - TART
Pá 19.4. EchO - ATMOSPHERIC DOOM METAL - ITALY + R.E.T. + FORMALLDEHYTH
So 20.4. TOUR KAPELY UDG + SUPPORT
   
   
PROGRAM KVĚTEN 
   
Pá  3.5. Tour -TORTHARRY, PANDEMIA, SPREADING DREAD a NAHUM
So  4.5. BE IN TOUR - BÁRA ZEMANOVÁ & VENEFICA
Pá 10.5. TOUR MASSACRE - DYMYTRY a TCHOŘI
PÁ 17.5. BIRTHDAY PÁRTY - Rendolph @ Kamilos BarRockO
  LIDOPOP - HELEMESE (ŠANSON-ŠRAML-BIGBÍT) - RAUT a další...
Út 21.5 BRUTAL TUESDAY - UNGRACE,MORIA a WASTED HEROES (UA) 
So 25.5. RAGGA2JUNGLE - JAMiE IRiE (UK) - D-Higha (NĚMECKO)
   
   
PROGRAM ČERVEN 
   
So 15.6.

Simeon Soul Charger (psychedelic rock, USA) Outsiders (alternative rock, Ostrava)
+ DJ InSpectreDynamite Unit, Clownfish

   
   
PROGRAM ČERVENEC 
   
So 13.7. BARROCKO METALSHOP uvádí OPEN AIR FESTIVAL
Pá 19.7. Turné ANSTRATUS + Pyopoesy
   
   
PROGRAM ZÁŘÍ
   
Pá 13.9. HIP HOP UNIT vol.2
So 21.9. MUDr. Butcher Tour 2013 - V.A.R. - Legenda Thrash´n Roll - Liberec OLD - Agressive Thrash - Karviná /..
Út 24.9. WHITE STAND (SLOVINSKO) + SUPPORT
   
   
PROGRAM ŘÍJEN
   
Pá 11.10. PODZIMNÍ ROCKOVÁNÍ - PANTER + DALŠÍ...
Pá 18.10. FUTURE CONTROL vol.11
St 23.10. MILOŠ MEIER DRUMMING - Bubenická show & workshop: Miloš Meier - DRUMMING SYNDROME
Pá 25.10. BUNKRYFEST - Odnaha - rock-hard rock + Ajdontker - rock + Disolation -Metal Core
+ Roksor - Rock +The Cansable/s - Pop Rock + Stoned Well - Rock
So 26.10. THRASHMASTER + IRON MAIDEN - FAITH NO MORE -REVIVAL FEST
   
   
PROGRAM LISTOPAD
   
So  2.11. ACOUSTIC VEČER + ORCHESTRA PARTY
So  9.11. KONCERT - CALIBOS + ARCHFALL + CELLS (SK)
So 16.11. ARAKAIN + MODESTY & PRIDE
Pá 22.11. ROCKOVÝ TANEČNÍ VEČER S KAPELOU RAUT - NÁVRAT KE KLASICKÝM TANEČNÍM ZÁBAVÁM 90. LET
So 23.11. KŘEST KAPELY ADNIHIL + DEATH NOTICE (PL) + FATALITY - Death Metal (Brno) + CELLS - Thrash
Pá 29.11. EUROPEAN TOUR - SILVER ADDICTION + SLEEKSTAIN + SUPPORT
So 30.11. BRATŘI V TRIKU + SNADNÉ POHYBY
   
   
PROGRAM PROSINEC
   
Pá 13.12. TURNAJ VE STOLNÍM TENISE O FINANNČNÍ VÝHRU A VĚCNÉ CENY METALSHOP.CZ
So 14.12. UZAVŘENÁ SPOLEČNOST - COMO-3 GYM
Pá 20.12. FUTURE CONTROL TEAM - JADE /HU - Eatbrain - Lifted Music
So 21.12. WITCH HAMMER - VÁNOČNÍ UNPLUGGED SHOW
Čt 26.12. DOGA UNPLUGGED TOUR + R.E.T. UNPLUGGED
So 28.12. LIVEGANG 20Let... + COMPANIEROS + FORMALLDEHYTH + S.T.S. + 73964
   
   
PROGRAM LEDEN 2014
   
Pá 24.1. AKCE NA PODPORU GROWSHOP + TURNAJ VE STOLNÍM FOTBÁLKU
So 25.1. ELEMENTA - křest nové desky + HOSTÉ- S.T.S. - Scarlet Wings - Metallica revival CZ
   
   
PROGRAM ÚNOR
   
So  1.2. SUFER AGE + HOSTÉ - Sinfull Crowd (death metal core) - Panter (melodic heavy metal) - Only For Life (metal core)
- Disolation (metal)
So  8.2. Metal Party Ride ,vystoupí Death Machine,Denet,Blood Manacle a Black Adder
Pá 14.2. RETFEST -THE END + VIRTUAL VOID + NONAMEN + R-E-T. + LACRIMA + RETURN TO INNOCENCE
Čt 20.2. RADEGAST LÍHEŇ- ARTIFICIAL LIFE /V.MEZIŘÍČÍ/ + ENRAGE /HODONÍN/ + TEZAURA (BRNO) VSTUP ZDARMA!
Pá 21.2. NAROZENINOVÁ PÁRTY - Sinfull Crowd Death-hardcore / Die For Apple Pie Hardcore / GMK Punk-Rock
Čt 27.2. RADEGAST LÍHEŇ- TARGET ATTACK /ŠTENBERK/ + INFINITY /KUNŠTÁT/ + PANTER /TŘINEC/ VSTUP ZDARMA
   
   
PROGRAM BŘEZEN
   
Čt  6.3. RADEGAST LÍHEŇ-THE THRILL (Kyjov) ABSYNTH (Tarnowskie Góry, PL) AMORFIA (Č.Těšín) VSTUP ZDARMA
Čt 13.3. RADEGAST LÍHEŇ - SILT (Napajedla) + NEOTYPE (Praha) + Bratři v Triku (Č.těšín) VSTUP ZDARMA
Pá 14.3. TRAKTOR + BLACK WIDOW
So 15.3. FUTURE CONTROL TEAM
Čt 20.3. RADEGAST LÍHEŇ - FORTY LIES (Ostrava) + Seventh Weapon (Pov. Bystrica, SK) + Bad Joker's Cream (Frýdek - Místek) VSTUP ZDARMA
Pá 21.3. ÚVODNÍ KONCERT FESTIVALU JEDEN SVĚT
So 22.3. RUN OVER DOGS (MAĎARSKO)
   
   
PROGRAM DUBEN
   
Čt  3.4. RADEGAST LÍHEŇ - 1. ČTVRTFINÁLE Infinity (Kunštát) Enrage (Hodonín) Gutter Slut (Havířov)
Čt 10.4. RADEGAST LÍHEŇ - 2. ČTVRTFINÁLE -Bad Joker´s cream (Frýdek-Místek)The Thrill (Kyjov)Slepí Křováci (Frýdek-Místek)
Pá 11.4. JARNÍ ROCKOVÁNÍ / PANTER + BRATŘI V TRIKU + ARES + IMORTELA + GMK + VSTUP 50kč
Po 14.4. TURNÉ ŠVEDSKÝCH KAPEL - Diabolical /SWEDEN/  Souldrainer Official /SWEDEN/ Hatescript /SWEDEN/
Pá 18.4. FUTURE CONTROL TEAM
So 19.4. BRUTAL ATTACK - TESTIFY - MetalCore /MAĎARSKO/ + SEPPUKA - Thrash-Metal / Český Těšín + IMMER- Death / Český Těšín + GREEDHALE / EX Devasthator/ - Grind-Crust / Český Těšín + HIBAKUSHA-crust-grind / Orlová + ADNIHIL - Death-Metal / Třinec
So 26.4. GAGARIN + LAUNDERED SYRUP + DALŠÍ...
   
   
PROGRAM KVĚTEN
   
Pá  2.5. MULTIŽÁNROVÝ KONCERT- Companieros + David Stypka & Bandjeez + René Souček
Pá  9.5. PAŘÁT TOUR - ANTIGOD + AWRIZIS + BLOODY OBSESSION
Pá 30.5. [HH UNIT no.4~REST A DJ FATTE] + další..
So 31.5. High Five / Emo Pop / The Places - Indie-pop / + All Theese Memories - Rock-pop /
   

 

 

 

PÁ  19.9.  INFECTED RAIN + INCALM + PUBLIC RELATIONS

 PÁ     3.10  NOTOTO - 

SO    11.10 LOSTBONE (PL) + LOKO (PL) ONLY FOR LIFE 

ČT  16.10. TOTEM + WASTED HEROES + HELL:ON 

SO 18.10.  FUTURE CONTROL TEAM 

PÁ  24.10.  BAŽANTKA - ☆ LIPO ☆ ☆ DJ THOBIAS ☆ ☆ DJ TRONIC ☆☆ 

PÁ  31.10.        BESATT(Pol), Aîn (Fr), RADGORATH (Cz),

SO  1.11.        TOUR - TOTÁLNÍ NASAZENÍ + COVERS FOR LOVERS

NE  2.11.      ▶ Mortalium - doom-gothic / Kharkov  UA + Thanatophobia (Havířov,

PÁ 7.11          FROZEN REMAINS ~ MEXIKO(DEATH CORE) + GUARDIAN ~ UNITED KINGDOM

SO  8.11.     PLANET,LAUNDERED SYRUP,KURAC...

PÁ  14.11.    MEMORY SESSION - R.E.T. - doom-metal / Třinec + S.T.S. - rock / Jablunkov + PANTER - heavy-hard rock / Třinec + THE WALL SIXTEEN MILES

SO 15.11.   BUNKRYFEST

PÁ  21.11.  KALI + PETER PANN + DJ FLIPTYCK | DJ NOX

PÁ  28.11.  ADOR DORATH TOUR + Support - FORGOTTEN SILENCE + AWRIZIS + ADNIHIL + GREEDHALE

SO  29.11.  KOBLÍŽC!  +  Public Relations

 PÁ  6.12.   VÁNOČNÍ VEČÍREK COMO 3 GYM

PÁ  12.12.  ENRAGE + SEPARÁTOR + PANTER + ELEMENTA

SO  13.12.  3. ROČNÍK  VÁNOČNÍHO  COUNTRY  MINIFESTU

PÁ   19.12.  FUTURE CONTROL TEAM

SO   20.12.  R.E.T. 25 LET + KŘEST DESKY

PÁ   26.12. VÁNOČNÍ UNPLUGGED KAPELY

 

PROGRAM  2015

PÁ   16.1.    FUTURE CONTROL TEAM

SO   17.1.    MIŠUN IMPOSSIBLE (akustické párty kapely WITCH HAMMER)

 PÁ  23.1.    ENERGY STORM IV

SO   24.1     BRUTAL ATTACK - ATTACK OF RAGE + ADNIHIL + TOP SEKRET + HELPNES

PÁ   6.2.     GMK + THE OFFLINERS + NEEDFUL SACRIFICE + PANTER

PÁ  13.2.     PSH TŘINEC | VLADIMÍR 518 | ORION | DJ MIKE TRAFIK | + další...

SO  14.2.     VALENTÝNSKÝ ROCKOVÝ VEČER SE SKUPINOU RAUT

ČT  19.2.       1.Kolo RADEGAST LÍHEŇ - Still Bleeding http://bandzone.cz/stillbleeding  + Jesterland http://bandzone.cz/jesterland + The  End http://bandzone.cz/theendhledamezpev   VSTUP ZDARMA!!!

   

PÁ   20.2.     ŘEZNÍK A BOY WONDER

ČT   26.2.     2. Kolo RADEGAST LÍHEŇ -  PostCoalhttp://bandzone.cz/postcoal  + Xenonhttp://bandzone.cz/xenon   + DeadWindhttp://bandzone.cz/Screamofnightmares    VSTUP ZDARMA!!!

 

ČT    5.3.           3. Kolo RADEGAST LÍHEŇ - INDESPAIR (PL) ENNOIA (CZ) DEVOTION (CZ)

PÁ    6.3.           ARDENT BREAKZ B-Day Edition

SO   7.3.           ROZLUČKOVÝ JAM SESSION S DRUMMER TOMKEM (EX R.E.T. - ADNIHIL)

ČT   12.3.          4. Kolo RADEGAST LÍHEŇ - SVATÝ JIDÁŠ (CZ) GMK (CZ) PROAGE (PL)

PÁ   13.3.          JEDEN SVĚT - ZAHAJOVACÍ KONCERT FESTIVALU

SO   14.3.          TRAKTOR   +AJDONTKER

NE   15.3.          SPATIAL (PL) + NONAMEN (PL) + AS NIGHT FALLS (PL) + HAJVA (PL)

 ÚT   17.3.          OLD TREES + DÁŠA FON FL'AŠA - Portugalsko-Polsko

 ČT   19.3.          5. Kolo RADEGAST LÍHEŇ - ONSET (CZ) WHIZPER (PL) CROUCH (CZ) (M-S)

PÁ    20.3.         FUTURE CONTROL TEAM

SO  21.3.          BRATŘI V TRIKU + SJETÉ GUMY + BUBBLE METAL

 

 

 

 

 

 

Music club podporují...

 new.jpg metalshop.jpg untitled.jpg bez-nazvu-2.jpg header.jpg ubytovna.jpg 

17796044_1327983440616392_573003431076224889_n.jpg

 

http://www.pires.cz/


Barrocko naleznete i na: bandzone.cz/fan/barrocko, bandzone.cz/fan/selma, facebook.com/barrocko
 

  © PS Media s.r.o.  -  powered by redakce-online.cz